20.5.2021

Muzeum Vyškovska vyhlašuje výběrové řízení na pozici „průvodce/průvodkyně, pokladní"

Termín přihlášek je do 15. června 2021

pracovní úvazek 0,8

Požadavky:
▪ vzdělání min. střední s výučním listem
▪ ovládání českého jazyka (výborný písemný i slovní projev)
▪ znalost alespoň 1 cizího jazyka (AJ/NJ) na komunikační úrovni (poskytování informací zahraničním návštěvníkům)
▪ alespoň základní znalost práce s PC (znalost programů Microsoft)
▪ občanská a morální bezúhonnost
▪ schopnost dobré komunikace, umění jednat s lidmi
▪ časová flexibilita

Výhodou při výběrovém řízení je:
▪ znalost vstupenkového systému PegasPRO

Náplň práce tvoří zejména:
▪ prodej vstupenek a zboží
▪ evidence, distribuce a vedení skladových zásob publikací a zboží k prodeji
▪ zajišťování návštěvnického provozu
▪ poskytování informací návštěvníkům
▪ poskytování výkladu na výstavách a v expozicích
▪ dozor na výstavách a v expozicích
▪ zajišťování běžného provozu objektu kaple a špitálku sv. Anny (Dukelská 121/6, Vyškov) – základní úklid (vynesení košů, zametání a vytírání podlahy), průběžná kontrola stavu osvětlení, topení, nábytku atd. ve výstavních prostorách, i ve všech ostatních prostorách objektu, kontrola mobiliáře na zahradě, zalévání zahrady, úklid chodníků na zahradě
▪ asistence muzejní pedagožce při animačních programech a muzejních dílnách

Přihláška musí obsahovat:
▪ jméno a příjmení, titul
▪ datum a místo narození
▪ státní příslušnost
▪ místo trvalého pobytu
▪ číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana)
▪ telefonní spojení, e-mailová adresa, datum a podpis

K přihlášce připojte:
▪ strukturovaný profesní životopis
▪ originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
▪ originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
▪ souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu
zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění

Předpokládaný nástup: možno ihned, případně dle dohody, na dobu určitou 1 roku (po této době
možnost prodloužení i na dobu neurčitou)

Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 5
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději
do 15. 6. 2021 (včetně).
Přihlášku lze podat osobně nebo zaslat na adresu: Muzeum Vyškovska,
příspěvková organizace, náměstí Čsl. armády 475/2, Vyškov-Město, 682 01 Vyškov.

Kontaktní osoba: Andrea Pouzová, ekonomka, tel. +420 517 332 749, +420 517 348 040, e-mail: pouzova@muzeum-vyskovska.cz

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná
a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazované pracovní místo.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Upozornění pro uchazeče:
Uchazeči, kteří splní požadované předpoklady stanovené v oznámení o výběrovém řízení, budou
k účasti ve výběrovém řízení vyzváni prostřednictvím e-mailu.