22.7.2021

Národní památkový ústav, ÚOP v Pardubicích vyhlašuje výběrové řízení na pozici „památkář – garant pro území"

Termín přihlášek je do 30. července 2021

Památkář – garant pro území Pardubického kraje na úvazek v rozsahu 1,0 zástup za mateřskou dovolenou

Pracovní náplň:
‐ agenda stavebních památek a památkově chráněných území ve smyslu zákona č. 20/1987 Sb. v platném znění
‐ zpracování odborných písemných vyjádření, odborná pomoc vlastníkům památek, konzultační činnost
‐ odborný dohled při realizaci obnov

Požadavky:
‐ ukončené VŠ vzdělání v některém z uvedených oborů: architektura nebo architektura a urbanismus, stavební inženýrství nebo dějiny umění
‐ základní znalosti dějin staveb, historických sídel, materiálů, konstrukcí a uměleckých řemesel
‐ schopnost práce se stavební dokumentací
‐ znalost práce s PC
‐ zodpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
‐ trestní bezúhonnost
‐ dobrý zdravotní stav
‐ řidičský průkaz skupiny B
‐ smysl pro týmovou práci, loajalitu a diskrétnost

Výhodou:
‐ praxe v památkové péči
‐ znalost systému st. správy ČR a oboru památkové péče
‐ publikační a editorská činnost

Nabízíme:
‐ platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 11. platová třída
‐ stabilitu státní příspěvkové organizace
‐ příspěvek na stravování
‐ možnost využívání pružné pracovní doby
‐ volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v ČR i pro členy rodiny
‐ výhodný tarif pro mobilní volání
‐ možnost systematického nebo doplňkového odborného vzdělání
‐ dovolenou odpovídající délce pracovního úvazku

Místo výkonu práce:
‐ Přihrádek 5, 531 16 Pardubice
‐ termín nástupu dle dohody

Uchazeči zašlou:
‐ Motivační dopis s uvedením kontaktních údajů – telefon, email
‐ Strukturovaný profesní životopis s podrobným přehledem praxe
‐ Prostou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Podklady požadujeme zaslat doporučeně poštou nebo předat osobně na podatelně pracoviště do 30. 7. 2021 do 11.00 hod. na adresu:
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Pardubicích, Příhrádek 5, 531 16 Pardubice

Na obálce uveďte: „Výběrové řízení – památkář garant – Neotvírat“.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče nebo výběrové řízení zrušit v průběhu řízení bez uvedení důvodu. Pokud uchazeč neobdrží zpětnou odpověď do 1‐3 týdnů od uzávěrky podání žádostí, je jeho žádost považována za neúspěšnou.

Kontaktní osoba: Mgr. Veronika Cinková, mob.: +420 724 663 650, e‐mail.: cinkova.veronika@npu.cz