Město Chotěboř vyhlašuje výběrové řízení na pozici „vedoucí střediska muzeum"

Termín přihlášek je do 16. listopadu 2021 do 12 hodin

Město Chotěboř připravuje zcela nové prostory pro městské muzeum, vzniká nová koncepce a expozice založená na moderních audiovizuálních prvcích. Chcete být u toho? Přijměte tuto výzvu a přihlaste se!

CEKUS Chotěboř vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí střediska MUZEUM příspěvkové organizace CEKUS Chotěboř

Nabízíme:
● příležitost být u vzniku „nového“ muzea v pozici vedoucí/ho,
● zajímavou práci, ve které se můžete seberealizovat,
● práci na neurčito,
● nástup ideálně od Nového roku,
● plat, jehož výši Vám budeme muset teprve spočítat (dle tabulek, které stanoví vláda – záleží tedy na Vašem vzdělání a praxi)
● zprostředkování bydlení ve městě
● možnost dalšího vzdělávání
● sick days
● stravenkovou kartu

Zaujala Vás naše nabídka a:
● jste vysokoškolačka/vysokoškolák s humanitním či přírodovědným zaměřením,
● znáte základní principy, na nichž je založena činnost příspěvkové organizace zřízená územním samosprávným celkem (městem),
● jste schopna/ý organizovat, vést, motivovat, podporovat, ale i kontrolovat své kolegy,
● máte zkušenosti s publikací odborných textů a prezentací,
● disponujete vysokou úrovní vyjadřovacích schopností v mluveném i písemném projevu pro komunikaci s odbornou, laickou veřejností i médii,
● máte všeobecný kulturní rozhled a znáte alespoň částečně české muzejní prostředí,
● orientujete se v základech právních předpisů v oboru působnosti muzea,
● nechybí Vám schopnost koncepčního a logického myšlení,
● umíte pracovat v zátěžových situacích,
● jste flexibilní a nechybí Vám spolehlivost, rozhodnost a odpovědnost?

Pak hledáme právě Vás!

Dejte nám vědět, že Vás naše nabídka zaujala a pošlete nám přihlášku, na kterou uvedete Vaše:
● jméno, příjmení a titul
● datum a místo narození
● místo trvalého pobytu, popř. jinou doručovací adresu
● kontaktní telefonní číslo a e-mail a nakonec připojíte datum a Váš podpis

UVÍTÁME I DALŠÍ DOKUMENTY, které nám pomohou poznat Vaše kvality. K přihlášce, prosím, připojte:
● motivační dopis
● strukturovaný životopis
● kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (originál či ověřenou kopii předloží zájemce při příp. ústním pohovoru)
● kopii výpisu z evidence Rejstříku trestů ne staršího než 3 měsíce (originál či ověřenou kopii předloží zájemce při příp. ústním pohovoru)
● souhlas se zpracováním osobních údajů (vzor naleznete na https://chotebor.cz/volna%2Dpracovni%2Dmista/ds-1374/p1=11844)

Na Vaše přihlášky se všemi požadovanými přílohami v písemné podobě se budeme těšit do 16. listopadu 2021 do 12:00 hodin na emailové adrese cekus@cekus.eu nebo poštou na adresu CEKUS Chotěboř, Tyršova 256, 583 01 Chotěboř.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit bez uvedení důvodu.

Bližší informace Vám ráda poskytne Bc. Michaela Krpálková, ředitelka příspěvkové organizace CEKUS Chotěboř, na tel.: +420 569 624 104, mobil: +420 737 884 669, e-mail: krpalkova@cekus.eu.