25.1.2022

Městské muzeum Žamberk hledá kolegu na pozici „kurátor sbírkových a mobiliárních fondů"

Termín přihlášky je 8. února 2022

pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2022

Požadujeme:

Výhodou:

Náplň práce:

 Nabízíme:

Uchazeč předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:

K přihlášce je nutno přiložit:

Předpokládaný termín nástupu: březen 2022, nebo dle dohody.

Vaše přihlášky v písemné podobě doručte nejpozději do 8. 2. 2022 včetně na adresu:
Městské muzeum Žamberk, Čs. armády 472, 564 01 Žamberk.
Telefon: +420 465 611 474, e-mail: hazmuka@muzeumzamberk.cz

Obálku označte: „NEOTVÍRAT, KURÁTOR“

Přihláška (93 kB)

Po ukončení této nabídky volného pracovního místa budou nevybraným uchazečům vráceny veškeré písemnosti související s touto nabídkou.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů, nebo zrušit tuto nabídku volného pracovního místa bez udání důvodů.

Poskytnuté osobní údaje uvedené v přihlášce budou zpracovávány výhradně pro účely této nabídky volného pracovního místa v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a dalšími platnými právními předpisy.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru