22.6.2022

Městské muzeum a galerie Polička vyhlašuje výběrové řízení na pozici „edukátor v kultuře“

Termín přihlášek je do 31. července 2022

Pracovní náplň:
- organizační zajištění kulturně-osvětových akcí místního významu, koordinace místa, času, pořadatelského zajištění;
- tvorba a realizace vzdělávacích programů v oblasti kulturního dědictví pro nejrůznější cílové skupiny;
- příprava a tvorba didaktických materiálů ke stálé expozici, výstavám, edukačním a muzejním programům;
- příprava výstav a akcí, pomoc při obměně expozic;
- průvodcovská činnost (doprovázení skupin návštěvníků, komentované prohlídky výstav a expozic, vedení edukačních programů);
- informační a pokladní služby;
- komunikace se školami a dalšími cílovými skupinami;
- příprava dotačních žádostí a realizace projektů v oblasti kultury a vzdělávání či spolupráce na nich.

Požadavky:
- pedagogické vzdělání, popř. vzdělání v humanitních oborech - historie, dějiny umění, muzikologie apod., umělecké vzdělání v oblasti hudby nebo výtvarného umění;
- dobré komunikační a koordinační schopnosti a dovednosti;
- příjemné vystupování a projev;
- dobrá orientace ve způsobech interpretace a prezentace daného tématu;
- tvůrčí dovednost, manuální zručnost;
- znalost práce s PC (MS Office, Word, Excel, internet);
- pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce;
- časová flexibilita, pracovní nasazení, vstřícnost a ochota se sebevzdělávat a učit se novému;
- občanská a morální bezúhonnost;
- znalost AJ na komunikativní úrovni (další jazyk výhodou);
- řidičský průkaz B výhodou

Předpokládaný nástup:
1. 9. 2022, nebo dohodou

Místo výkonu práce:
Městské muzeum a galerie Polička

Nabízíme:
- pracovní úvazek 0,5 na dobu určitou (12 měsíců) s možností prodloužení, tříměsíční zkušební doba;
- odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 10, (možnost osobního ohodnocení);
- 5 týdnů dovolené, stravenky

Kontaktní osoba, email pro elektronické zasílání přihlášek:
Pavla Juklová, tel.: +420 461 723 855, juklova@muzeum.policka.org
(Předmět: Výběrové řízení – Edukátor v kultuře)
Písemnou žádost včetně všech povinných součástí přihlášky lze zaslat rovněž na adresu: Městské muzeum a galerie Polička, Tylova 114, Polička 572 01

Součástí přihlášky musí být:
- strukturovaný životopis s uvedením vzdělání, zkušeností a praxe, kontaktní údaje
- kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- motivační dopis
- návrh scénáře vč. dílčích aktivit edukačního programu ke stále expozici Staré a moderní umění na Poličsku, cílová skupina: 8. a 9. ročník ZŠ, délka programu 60 minut.

Termín podání přihlášky: do 31. 7. 2022
Zájemci budou následně informováni o případném termínu osobního pohovoru.
Výběrové řízení se bude řídit zásadami ochrany osobních údajů GDPR.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru