27.7.2022

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí oddělení pro práci s veřejností, oddělení PR a edukace, akce pro veřejnost

Termín přihlášek je do 31. srpna 2022

Vedoucí oddělení pro styk s veřejností – oddělení PR a edukace (pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců)

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí oddělení pro práci s veřejností, oddělení PR a edukace, akce pro veřejnost.

Místo výkonu práce: Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi, Břetislavova 74, Chrudim 537 60

Nástup: 1. října 2022 nebo dle dohody

Požadavky pro výkon práce:
- dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- zkušenosti s vedením zaměstnanců min. 2 roky
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka
- operativnost a časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazová práce o víkendech, svátcích, služební cesty apod.)
- schopnost samostatné tvůrčí činnosti
- schopnost týmové práce
- rozhodnost, samostatnost, systematičnost
- didaktické a organizační schopnosti
- kultura vystupování a schopnost jednání s lidmi, psaný projev na výborné úrovni
- uživatelská znalost (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, internet)
- orientace a zkušenosti s prací na sociálních sítích výhodou
- pedagogické vzdělání nebo zkušenosti s volnočasovými aktivitami s dětmi i jinými cílovými skupinami (senioři, handicapovaní apod.) výhodou
- znalost grafických programů a programů na úpravu videí výhodu
- kladný vztah k dětem
- znalost cizího jazyka výhodou
- estetické cítění a výtvarný talent výhodou
- trestní bezúhonnost podmínkou

Nabízíme:
- stabilitu příspěvkové organizace
- možnost odborného růstu
- zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, stravenky, 5 sick day, služební telefon i notebook, v případě nutnosti i home-office)
- zajímavou a tvůrčí práci
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- přátelský kolektiv

Náplň práce:
- administrativní práce související s vedením oddělení
- rozpočtová správa oddělení
- organizace a plánování akcí MLK pro veřejnost včetně jejich realizace (Muzejní noc, den dětí, tematické akce (Velikonoce, Duchůplné muzeum), pohádky, workshopy, koncerty, vernisáže, letní festival apod.
- komunikace s médii
- správa webových stránek a sociálních sítí
- vedení programů pro školy
- vyhledávání příležitostí k propagaci muzea
- zpracovávání podkladů pro propagaci a komunikace s grafikem
- aktivní spolupráce se sbírkovým oddělením muzea
- fundraising, dotace

Odměňování: platová třída 11, plat od 20 720 Kč do 31 170 Kč podle zákona č. 262/2006Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Příplatek za vedení. Zkušební doba 3 měsíce. Po uplynutí 3 měsíců osobní ohodnocení.

Termín pro podání přihlášky: do 31. 8. 2022
Ústní pohovory se budou konat v průběhu měsíce září 2022

Způsob zpracování přihlášky:
Přihláška do výběrového řízení (jméno, bydliště, telefon, e-mail)
Motivační dopis
Strukturovaný životopis
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Pozn.: Úředně ověřené kopie o dosaženém vzdělání a výpis z trestního rejstříku bude třeba dodat před podpisem pracovní smlouvy.

Přihlášky označené VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ zasílejte na níže uvedenou kontaktní poštovní či e-mailovou adresu. Přihlášky lze odevzdávat také osobně na recepci Muzea loutkářských kultur.
Neúplné přihlášky budou vyřazeny.

Kontakt: Bc. Olga Havlíková, vedoucí oddělení pro styk s veřejností

Adresa: Muzeum loutkářských kultur, Břetislavova 74, Chrudim 537 60
Email: puppets@puppets.cz,

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit či neobsadit pozici žádným z kandidátů.