1.6.2023

Oblastní muzeum v Chomutově hledá kolegu/yni na pozici „edukátor v kultuře"

Termín přihlášek je do 16. června 2023

Požadavky:
Profesní požadavky:

Osobnostní a praktické požadavky:

Výhodou:

Náplň práce:

Předpokládaný nástup:
Dle dohody (nejdříve 1. 9. 2023).
Pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Možný i částečný úvazek.

Místo výkonu práce:
Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace
Palackého 86, respektive náměstí 1. máje 1, Chomutov (historická radnice)

Platové poměry:
Podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

E-mail pro elektronické zasílání přihlášek:
sekretariat@muzeumchomutov.cz
(Předmět: Výběrové řízení – Edukátor v kultuře)
Písemnou přihlášku včetně všech povinných součástí lze zaslat rovněž na adresu:
Palackého 86, 430 01 Chomutov (označení obálky: Výběrové řízení – Edukátor v kultuře)

Součástí přihlášky musí být:
1) Strukturovaný životopis s uvedením vzdělání, zkušeností a praxe.
2) Kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně dalších relevantních kurzech a seminářích.
3) Výpis z trestního rejstříku.
4) Motivační dopis (max. 2 strany A4) s konceptem (návrhem) realizace edukačního programu na libovolné téma.

Nepovinné přílohy přihlášky:
1) Ukázka publikačních či jiných prezentačních činností, na nichž se uchazeč doložitelně podílel (kopie či fotografie, video, prezentace v médiích, odkaz na webové stránky apod. Eventuální originály výstupů lze předložit k ukázce při osobním pohovoru).
2) Reference od předchozích zaměstnavatelů.

V případě potřeby dalších informací k přílohám přihlášky neváhejte oslovit níže uvedenou kontaktní osobu, která Vám poskytne potřebné doplňující informace.

Kontaktní osoba:
Mgr. Renáta Klucová, klucova@muzeumchomutov.cz, +420 775 871 636

Termín podání přihlášky: 16. 6. 2023
Zájemci budou následně informováni o případném termínu osobního pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Odesláním životopisu udělujete Oblastnímu muzeu v Chomutově souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.