18.9.2023

Regionální muzeum v Chrudimi hledá kolegu/yni na pozici „muzejní pedagog/pedagožka (edukátor/ka v kultuře)"

Termín přihlášek je do 29. září 2023

Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito ideálně na celý pracovní úvazek (tj. 40 hodin týdně). Předpokládaný nástup na pracovní pozici je ihned, případně dle dohody.

Náplň práce:

Požadavky na uchazeče:

Nabízíme:

Požadované doklady k přihlášce:

Případné upřesňující dotazy k této pracovní pozici zodpoví e-mailem či telefonicky (habartova@muzeumcr.cz, +420 733 456 480).

Přihlášky mohou být podány osobně nebo prostřednictvím držitele poštovní licence, a to v uzavřené obálce označené slovy: „Neotvírat – výběrové řízení“ nejpozději do 29. 9. 2023 do 12.00 hodin na adresu:
Regionální muzeum v Chrudimi
Široká 86, 537 01 Chrudim

O termínu výběrového řízení budou uchazeči informováni e-mailem či telefonicky.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Odesláním životopisu udělujete Regionálnímu muzeu v Chrudimi souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.