7.12.2023

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy vyhlašuje výběrové řízení na pozici „geolog/přírodovědec – kurátor přírodovědných a geologických sbírek"

Termín přihlášek je do 8. ledna 2024

Platové zařazení: platová třída 11 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a státní správě, v platném znění.

Požadavky:

Datum nástupu: dle dohody

Nabízíme:

Charakteristika vykonávané práce:

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte elektronicky na reditelka@muzeumjilove.cz do 8. ledna 2024.

Součástí přihlášky budou tyto přílohy:

1.     strukturovaný životopis včetně referencí na předchozí zaměstnání a kontaktních údajů
2.     motivační dopis

Výběrové řízení bude dvoukolové, přičemž 2. kolo bude vedeno formou pohovoru s uchazeči vybranými v 1. kole podle zaslaných písemných podkladů k přihlášení do výběrového řízení. O postupu do druhého kola a termínu pohovoru budou uchazeči informováni e-mailem nejpozději do 12. ledna 2024.

Případné upřesňující dotazy zodpoví e-mailem či telefonicky PhDr. Šárka Juřinová (reditelka@muzeumjilove.cz, +420 723 322 861).

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Zasláním přihlášky dávají uchazeči souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.