8.12.2023

Masarykovo muzeum v Hodoníně hledá kolegu/yni na pozici „edukátor/ka v kultuře"

Termín přihlášek je do 8. ledna 2024

Místo výkonu práce:
Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace
Zámecké nám. 27/9, 695 01 Hodonín

Nástup: 1. 2. 2024 nebo dle dohody

Požadujeme:

Pracovní náplň stanovená dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
Edukátor v kultuře, 11. platová třída:
1. Zpracování samostatné koncepce vzdělávací činnosti instituce v oblasti hmotného a nehmotného kulturního dědictví.
3. Tvorba, organizace a realizace vzdělávacích programů v návaznosti na rámcový vzdělávací program a školní vzdělávací programy včetně jejich vyhodnocování a vedení odborných praxí pro studenty středních škol.
4. Tvorba, organizace a realizace vzdělávacích programů v oblasti hmotného a nehmotného kulturního dědictví pro skupiny se speciálními vzdělávacími potřebami.
5. Tvorba a realizace vzdělávacích programů v oblasti hmotného a nehmotného kulturního dědictví spadajících do širokého rámce neformálního a formálního vzdělávání pro nejrůznější cílové skupiny.

Součástí pracovní náplně je také:
Příprava a tvorba didaktických materiálů ke stálé expozici, výstavám, edukačním a muzejním programům.
Komunikace se školami a dalšími cílovými skupinami.
Zprostředkování informací prostřednictvím různých webových platforem a sociálních sítí.
Příprava dotačních žádostí a realizace projektů v oblasti vzdělávání či spolupráce na nich.

Nabízíme:

Přihláška musí obsahovat:
Strukturovaný životopis
Kopie dokladu o dosaženém vzdělání
Osobní portfolio s ukázkami vlastních aktivit

Návrh scénáře edukačního programu ke stálé expozici Masarykova muzea v Hodoníně T. G. Masaryk a rodný kraj, cílová skupina: 8. a 9. ročník ZŠ, délka programu 45 minut

Kontaktní osoba:
Mgr. Hana Sýkorová
tel.: +420 518 351 834, +420 724 533 710

Nabídky s profesním životopisem zasílejte nejpozději do 8. 1. 2024 e-mailovou adresu: masarykovomuzeum@masaryk.info. Zprávu označte v předmětu: „výběrové řízení – muzejní edukátor".