15.12.2023

Regionální muzeum Mělník vyhlašuje výběrové řízení na pozici „archeolog – kurátor sbírek"

Termín přihlášek je do 15. ledna 2023

Místo výkonu práce: Regionálního muzea Mělník, p. o., náměstí Míru 54, 276 01 Mělník

Kvalifikační a další požadavky na uchazeče:

Pracovní náplň:

Nabízíme:

Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:

Doklady nutné k přihlášce:
Profesní životopis, včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Lhůta pro podání přihlášky: do 15. 1. 2024
Předpokládaný termín nástupu: 1. 2. 2024

Způsob podání přihlášky:
Elektronicky na kralova@muzeum-melnik.cz, písemně či osobně na adresu: Regionální muzeum Mělník, p. o., náměstí Míru 54, 276 01 Mělník. Označení: Archeolog
Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Králová, tel. +420 728 620 428

Informace o zpracování osobních údajů:
Poskytnuté osobní údaje bude správce (Regionální muzeum Mělník, p. o.) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (dále jen „obecné nařízení“) pro účely výběrového řízení. Právním základem pro toto zpracování je nezbytnost pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost subjektu údajů. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv, a to i v jeho průběhu. Poskytnuté osobní údaje bude škola (správce) zpracovávat v souladu se Zákonem č. 110/2019 o ochraně osobních údajů pro účely výběrového řízení. Údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a u správce budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení.