1.2.2024

Národní muzeum v přírodě,Valašské muzeum v přírodě přijme kolegu/yni na pozici „Konzervátor-restaurátor sbírkových fondů se zaměřením na textil"

Termín přihlášek je do 29. února 2024

Pracovní místo / funkce:
Konzervátor-restaurátor sbírkových fondů se zaměřením na materiál – textil

Náplň práce:

Místo výkonu práce:
Národní muzeum v přírodě, Valašské muzeum v přírodě (Palackého 147, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm), pracoviště Centrální depozitář – Oddělení péče o sbírky (Rožnovská 1408, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm).

Platová třída: 9

Předpokládaný nástup: od 1. dubna 2024

Trvání pracovního poměru: Do 31. března 2025; možnost prodloužení na dobu neurčitou

Požadavky na výkon funkce:

Požadavky na zpracování žádosti o přijetí:
1.      Motivační dopis
2.      Přihláška (musí obsahovat tyto náležitosti):

3.      Strukturovaný životopis
4.      Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (ne starší než 3 měsíce).
5.      Výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce).
6.      Písemný souhlas se zpracování osobních údajů podle ZOOÚ podle ustanovení § 5 odst. 2. zákona č. 101/2000 Sb.

Písemné materiály poskytnuté k výběrovému řízení nebudou vráceny.

Lhůta pro přijímání přihlášek je do 29. února 2024

Místo a způsob podání přihlášky:

Vybraní uchazeči budou v rámci druhého kola pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud uchazeč nebude pozván k osobnímu pohovoru, automaticky to znamená, že nepostoupil do druhého kola výběrového řízení a tento fakt mu nebude sdělen písemně. Pozvánky k osobnímu pohovoru budou uchazečům rozeslány e-mailem nejpozději do 8. března 2024.

Národní muzeum v přírodě, Valašské muzeum v přírodě si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodů zrušit.

Bližší informace na tel. čísle +420 737 328 680 (Mgr. Markéta Šimčíková – vedoucí Oddělení péče o sbírky).