16.2.2024

Muzeum Komenského v Přerově vyhlašuje výběrové řízení na pozici „dokumentátor/ka – pracovník/ice digitalizace"

Termín přihlášek je 3. dubna 2024

Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Nástup: 1. 7. 2024
Pracovní úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Přerov

Popis práce:

Kvalifikační předpoklady:

Další požadavky:

Nabízíme:

Přihláška musí obsahovat:

Uzávěrka příjmu přihlášek je 3. 4. 2024 (datum doručení do Muzea Komenského v Přerově).

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na adresu:
Jana Miková, personalistka, Muzeum Komenského v Přerově, p.o., Horní nám. 7/7, 750 02 Přerov, e-mail: mikova@prerovmuzeum.cz.

Vybraní uchazeči, kteří budou splňovat předpoklady pro tuto pracovní pozici, budou vyzváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční dne 10. 4. 2024.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Účastník uděluje souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Více o muzeu na www.prerovmuzeum.cz.