11.3.2024

Národní muzeum hledá kolegu na pozici „Vedoucí centrálního oddělení péče o sbírky"

Termín přihlášky je do 27. března 2024

Místo výkonu práce:

Centrální oddělení péče o sbírky, Nová budova, Vinohradská 1

Nástup:
od května 2024 nebo dle dohody

Požadavky pro výkon práce:

Upřesňující informace:
Pracovní náplň:

Nabízíme:

Odměňování:
Podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Termín pro podání přihlášky:
27. 3. 2024

Způsob zpracování přihlášky:
Motivační dopis
Profesní životopis (zahrnující telefonické a e-mailové spojení na uchazeče)

Přihlášky zasílejte na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu „vedoucí centrálního oddělení péče o sbírky". Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Kontaktní osoba: Mgr. Petr Brůha, náměstek pro centrální sbírkotvornou a výstavní činnost, e-mail: petr.bruha@nm.cz

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Národnímu muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.