27.3.2020

Aktuální informace ke kursům Školy muzejní propedeutiky

Dubnové přednášky se nebudou konat!

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studenti,

vzhledem k vývoji opatření týkajících se koronavirové pandemie jsme se rozhodli pozastavit výuku v základním i nástavbovém kursu ŠMP, a to po celou dobu měsíce dubna.

Týká se to přednášek: základní kurs ŠMP (1. 4., 15. 4.); nástavbový kurs ŠMP (8. 4., 22. 4.).

O náhradních termínech pro výuku již jednáme a budeme Vás o všech změnách včas informovat.

S ohledem na časový posun v rozvrhu ŠMP budou zrušeny červnové termíny zkoušek. Závěrečné zkoušení v obou kursech ŠMP by se mělo uskutečnit v září či v říjnu.

Děkujeme všem studentům za pochopení a spolupráci!