Asociace muzeí a galerií v České republice

Asociace muzeí a galerií ČR
22.3.2024

Péče o archeologické dědictví v lesním prostředí

Záznam ze semináře


Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.
, a Ministerstvo kultury uspořádaly dne 13. března 2024 v prostorách Konírny Nostického paláce seminář na téma „Péče o archeologické dědictví v lesním prostředí“.

Jedním z témat, které zásadním způsobem ovlivňují činnost muzejních institucí, je oblast ochrany archeologického kulturního dědictví. Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., ve spolupráci Ministerstvem kultury, Archeologickými ústavy AV ČR, Praha a Brno, v. v. i., Národním památkovým ústavem a dalšími subjekty se proto rozhodly připravit cyklus seminářů věnovaný aktuálním otázkám týkajícím se této sféry muzejní práce.

V pořadí čtvrté setkání, které se uskutečnilo dne 13. března 2024 v prostorách Konírny Nostického paláce, bylo zaměřeno na problematiku péče o archeologické dědictví v lesním prostředí

Záznam ze semináře   

 

Zpět

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru

Jak se přihlásit do AMG?

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Více o přihlášení Kontaktujte nás