Adresář muzeí a galerií ČR – Výzva k aktualizaci údajů

Na webových stránkách AMG pravidelně aktualizujeme elektronický Adresář muzeí a galerií ČR
Formulář Podklady pro databázi muzeí a galerií v ČR spolu s návodem na jeho vyplnění jsou k dispozici pod záložkou Aktualizace Adresáře muzeí a galerií ČR.
K záznamu každé instituce i jejích poboček je možné importovat logo institucetři reprezentativní fotografie.
Vyplněné dotazníky, resp. POUZE výčet údajů, které si přejete aktualizovat, zasílejte průběžně během celého roku na e-mail: adres@cz-museums.cz.
Pro instituce, které jsou již do Adresáře zařazeny, není nutné znovu vyplňovat položky, které zůstávají beze změny. Výrazně tak urychlíte aktualizaci svých dat.

Kontaktní osobou pro Adresář muzeí a galerií ČR
je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: adres@cz-museums.cz.

Děkujeme Vám za spolupráci a kontrolu údajů o Vašich muzeích a galeriích na webu AMG v sekci Adresář muzeí a galerií ČR!

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Přehled přihlášených projektů

Uzávěrka přihlášek byla prodloužena do max. 31. března 2024

15.–16. října 2024 / Ostrava / Národní zemědělské muzeum Ostrava – Muzeum potravin a zemědělských strojů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

13. března 2024 od 10.00 hodin (hybridní forma)

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!