Asociace muzeí a galerií v České republice

Asociace muzeí a galerií ČR
22.6.2018

AMG a GDPR

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, si Vás dovolujeme informovat, že v souvislosti s provozem elektronického Bulletinu AMG evidujeme v mailing listu AMG Vaši e-mailovou adresu, a to pro účely zasílání informací a novinek týkajících se činnosti AMG a dalších aktuálních informací z oboru muzejnictví.

Vámi poskytnuté kontaktní údaje (e-mail) chrání AMG před zneužitím, neposkytuje je žádným dalším osobám a zpracovává je v souladu s platnou legislativou.

Věříme, že elektronický Bulletin AMG, který Vám průběžně zasíláme, obsahuje pro Vás zajímavé a přínosné informace.

Pokud si přejete odebírat elektronický Bulletin AMG i nadále, stačí vzít tuto zprávu pouze na vědomí.

Svůj souhlas se zasíláním informačních e-mailů AMG můžete v budoucnu kdykoliv odvolat a z odběru elektronického Bulletinu AMG se odhlásit.

Můžete tak učinit zasláním e-mailu s žádostí o odhlášení se z odběru na adresu: amg@cz-museums.cz.

 

Zpět

nahoru

Jak se přihlásit do AMG?

Chtěli byste se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky? Potřebujete získat informace o formě členství, práv a povinností člena AMG, výši členských příspěvků a dalších užitečných informacích, navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.

Více o přihlášení Kontaktujte nás