23.4.2020

Mezinárodní muzeologická konference „Muzeum jako nástroj prezentace venkovského života, zemědělství a lesnictví“

5.–6. listopadu 2020, Národní zemědělské muzeum, Praha

Konferenci pořádají Národní zemědělské muzeum, s. p. o., Slovenské národní múzeum, Národní muzeum v přírodě, Národní hřebčín Kladruby nad Labem, Asociace muzeí a galerií ČR, z. s., Česká akademie zemědělských věd a Český výbor ICOM. Akce se koná pod záštitou Ministra zemědělství Ing. Miroslava Tomana, CSc.

Anotace (v rozsahu 1000 znaků) zasílejte na emailovou adresu konference@nzm.cz nejpozději do 30. června 2020.

Prezentace (ve formátu PPT) zasílejte nejpozději do 30. října 2020.

Vybrané příspěvky projdou recenzním řízením a budou publikovány v časopisu Prameny a studie. Zpracování a zaslání příspěvku bude požadováno v termínu do 10. ledna 2021. Autorům vybraných příspěvků budou včas zaslány pokyny pro dodání rukopisu.

Anotace CZ (112 kB)
Anotace ENG (114 kB)
Calll for paper CZ (1,37 MB)
Calll for paper ENG (1,37 MB)

Sekce kulturního dědictví a příspěvkových organizací Ministerstva kultury

Reakce AMG na mediální smršť posledních dnů

Informace publikované ve Věstníku AMG a na webových stránkách AMG

Možnost podat přihlášku do XIX. ročníku soutěže

Přijímáme přihlášky do nového ročníku kursů ŠMP!