17.6.2020

Virtuální muzeum IV – Prostředky audiovizuální interpretace a zahraniční inspirace a projekty

29. června 2020 od 15.30 hodin

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., a AV MEDIA, a. s., pro Vás společně připravují sérii online konferencí na téma „Virtuální muzeum“.

Úvodní seminář proběhl dne 9. dubna 2020 na téma „Virtuální muzeum” (záznam).
Druhá konference se uskutečnila dne 21. dubna 2020 na téma „Digitální expozice, jak na to?” (záznam).
Třetí online setkání se konalo dne 6. května 2020 na téma „Světelný design expozic“ (záznam).

V pořadí čtvrtý online seminář s názvem „Prostředky audiovizuální interpretace a zahraniční inspirace a projekty” proběhne v pondělí 29. června 2020 od 15.30 hodin.

online konference „Virtuální muzeum IV“ naleznete ZDE.

Účast na semináři je zdarma, stačí vyplnit REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Den před konferencí obdržíte link pro připojení se. Pokud jej neobdržíte, kontaktujte: libuse.pitelkova@avmedia.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi ve „Virtuálním muzeu IV”!