17.8.2020

Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 4/2020

Hlavním tématem
čtvrtého čísla Věstníku AMG v roce 2020 je Muzea v nouzovém stavu. Dozvíte se, jak instituce přizpůsobily své aktivity v době uzavření pro veřejnost, co se zahraničními zápůjčkami, zamyšlení nad ekonomickými dopady či jak si poradili zahraniční kolegové.

Věstník AMG 4/2020 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč.

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.