11.8.2021

Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 4/2021

Hlavním tématem
čtvrtého čísla Věstníku AMG v roce 2021 je Gloria musaealis 2020. Dočtete se o oceněných projektech a jejich reakce na položené otázky. Dále se můžete přečíst o právním úskálí práce z domova či jaké muzeum letos slaví 120 let.

Věstník AMG 4/2021 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč.

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.

Jubilejní XX. ročník – výzva k účasti

Záznam ceremoniálu a fotogalerie

Aktualizace 21. 6. 2021

Přijímáme přihlášky do nového ročníku kursů ŠMP! Začínáme již od září 2021!

XVII. ročník / 18. června – 19. září 2021

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!