19.10.2021

Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 5/2021

Hlavním tématem
pátého čísla Věstníku AMG v roce 2021 je Kulturní dědictví v krizových situacích. Dočtete se o aktivitách Modrého štítu, a to nejen v rámci Českého komitétu, ale i o jeho poslání od prezidenta této organizace. Dále zjistíte, které muzeum slaví 115. výročí či se dočtete o příspěvkových institucích jako o pachatelích trestného činu.

Věstník AMG 5/2021 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč.

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.

Opatření platná od 26. listopadu 2021

24.–25. 11. 2021 / Brno / Univerzitní kino Scala

24.–25. listopadu 2021 / Brno / Univerzitní kino

Jubilejní XX. ročník – výzva k účasti

Záznam ceremoniálu a fotogalerie

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!