Asociace muzeí a galerií v České republice

Asociace muzeí a galerií ČR
24.2.2023

Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 1/2023


 


Hlavním tématem prvního čísla Věstníku AMG v roce 2023 je Muzea a spolková činnost. Dočtete se, jak probíhá spolupráce mezi muzei a spolky. Jak činnost spolků může ovlivňovat dění v muzeích či jim pomoci. Seznámíte se také s digitální novelou občanského zákoníku. V dočasné nové rubrice „Ohlednutí za konferencí ICOM" si můžete přečíst rozhovor se Seb Chanem, generálním ředitelem ACMI, a Nanet Beumer, vedoucí oddělení digitalizace a marketingu v Rijksmuseu, a také článek Hildy Flavie Nakabuye z Fridays for Future Uganda.

Věstník AMG 1/2023 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč. 

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.

 

Zpět

NOVINKY A AKTUALITY

Od 25. května 2023 startuje soutěž na portálu Kudyznudy.cz

Přihlášky do 31. března 2023

Muzea, udržitelnost a zdravý životní styl

Formuláře a metodické vysvětlivky

14. března 2023 v Technickém muzeu v Brně

nahoru

Jak se přihlásit do AMG?

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Více o přihlášení Kontaktujte nás