Asociace muzeí a galerií v České republice

Asociace muzeí a galerií ČR
17.4.2023

Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 2/2023

 


Hlavním tématem druhého čísla Věstníku AMG v roce 2023 je Prezentace soudobých dějin. Dočtete se, co tento pojem znamená a jak je definovaný. V jednotlivých článcích se dozvíte, jakými (ne)tradičními způsoby lze uchopit tuto problematiku při realizaci výstav či expozic. V rubrice „Právní poradna AMG" se seznámíte např. s limity a výhodami využití smluvní pokuty. Za pozornost také stojí recenze nové expozice Archevita: Stopami věků, která si zaslouží naší pozornost.

Věstník AMG 2/2023 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč. 

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.

 

Zpět

NOVINKY A AKTUALITY

Přijímáme již přihlášky do nového ročníku kursů ŠMP!

19. května až 16. června 2023

Termín pro podání přihlášek je prodloužen do 5. května 2023

nahoru

Jak se přihlásit do AMG?

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Více o přihlášení Kontaktujte nás