18.12.2018

Věstník AMG 6/2018 se speciální přílohou – Materiály z XII. Sněmu AMG

Hlavním tématem šestého čísla Věstníku AMG je XII. Sněm AMG. Dozvíte se, jak probíhalo jednání nejvyššího orgánu AMG.
Dočtete se také, např. která muzea slaví výročí vzniku, jaké konference na podzim proběhly nebo si můžete přečíst o muzeích jako měkkých cílech.

Věstník AMG 6/2018 vychází se speciální přílohou – Materiály z XII. Sněmu AMG, 28.–29. listopadu 2018, Muzeum města Ústí nad Labem  (879 kB)

Archiv starších čísel Věstníku AMG naleznete zde, včetně toho aktuálního.

Věstník AMG 6/2018 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách prostřednictvím aplikace ISSUU.

Šesté číslo bylo automaticky distribuováno do všech členských institucí AMG. Pro ostatní zájemce k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč.