6.4.2020

Pozvánka na online konferenci na téma „Virtuální muzeum″

9. dubna 2020 od 9.30 hodin

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Asociace muzeí a galerií ČR, z. s., a AV MEDIA, a. s., pro Vás ve čtvrtek 9. dubna 2020 od 9.30 hodin společně připravily online konferenci na téma „Virtuální muzeum“

Účast na pilotním semináři je zdarma, potřeba je se ZAREGISTROVAT (vyplnit registrační formulář).

Připojení k online konferenci:

Link pro běžné připojení: https://avmediacz.webex.com/avmediacz/onstage/g.php?MTID=ec61c6b50bdde799a513c66a6ff0a7bd4

Heslo: avmedia (mělo by se načíst automaticky)

Link pro videokonferenční jednotku: 163283329@avmediacz.webex.com

Pokud máte aplikaci Webex: Event number: 163 283 329; Event password: avmedia

Připojovat se můžete od 9.00 hodin.

Návod pro připojení krok za krokem  (553 kB)

Pokud by nastal nějaký problém, volejte technickou podporu: Víťa Koblischka, tel. +420 725 261 457.

V průběhu konference jsme pro Vás navíc připravili možnost aktivního zapojení. Na Vašem mobilním telefonu můžete využít platformu EasyEvent. Jejím prostřednictvím můžete pokládat dotazy k prezentacím, zjistit informace o programu, ohodnotit přednášky a další. Stačí si na telefonu v prohlížeči otevřít adresu oneAVstudio.easyevent.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!

Online dotazník pro muzea a galerie

Vše dostupné na jednom místě

Ve dnech 12. října až 3. listopadu 2020 se zakazují návštěvy a prohlídky muzeí a galerií

Aktuální informace pro muzea a galerie