5.5.2020

Kalendárium výstav – Podklad pro Věstník AMG – aktualizace

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

vzhledem ke znovuotevření muzeí a galerií od 11. května 2020 a s tím souvisejícími změnami ve výstavních plánech si Vás dovolujeme požádat o zaslání aktualizovaných informací do Kalendária výstav.

Formulář slouží jako podklad pro zveřejňování aktuálních výstav (POUZE řádných členů AMG) v příloze Věstníku AMG. Je možné vyplnit též údaje o nových stálých expozicích

Vyplněné formuláře, aktuální přehledy a jakékoliv změny zasílejte elektronicky na Sekretariát AMG průběžně během celého roku, nejpozději však do konce každého lichého měsíce na e-mail: kalendarium@cz-museums.cz

Formuláře jsou ke stažení na internetových stránkách AMG pod záložkou Kalendárium akcí – Formulář akcí a výstav.

Pokud máte vypracovaný vlastní výstavní plán či program, je možné zaslat Vámi vypracovanou variantu. Vždy v ní ale uvádějte OD KDY – DO KDY – KDE se výstava koná.

Termíny zasílání podkladů pro Kalendárium výstav v roce 2020:
Věstník AMG č. 3/2020 – nejpozději do 31. května 2020 (výstavy od 15. června do 31. srpna 2020)
Věstník AMG č. 4/2020 – nejpozději do 31. července 2020 (výstavy od 15. srpna do 31. října 2020)
Věstník AMG č. 5/2020 – nejpozději do 30. září 2020 (výstavy od 15. října do 31. prosince 2020)
Věstník AMG č. 6/2020 – nejpozději do 30. listopadu 2020 (výstavy od 15. prosince 2020 do 29. února 2021)

Děkujeme Vám za spolupráci!

Sekce kulturního dědictví a příspěvkových organizací Ministerstva kultury

Reakce AMG na mediální smršť posledních dnů

Informace publikované ve Věstníku AMG a na webových stránkách AMG

Možnost podat přihlášku do XIX. ročníku soutěže

Přijímáme přihlášky do nového ročníku kursů ŠMP!