19.5.2020

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis 2020

Možnost podat přihlášku do XIX. ročníku soutěže

Od 1. ledna 2020 do 28. února 2021 mají muzea a galerie v ČR možnost podat přihlášky do XIX. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis

Pokud jste se rozhodli k přihlášení Vaší výstavy, publikace či jiné aktivity, neváhejte a neodkládejte podání přihlášky. Porota bude jezdit za soutěžními projekty i během letních měsíců! Uvítáme s ohledem na zajištění cest, abychom se o Vašem projektu dozvěděli včas!

Dejte nám předem vědět o svém záměru přihlásit se, Vaši přihlášku můžeme zpracovat i později. Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová (tel.: +420 224 210 037; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Jak se přihlásit do soutěže

Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené projekty je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich ukončením!

Těšíme se na Vaše přihlášky!