Kalendárium akcí – Prezentace online aktivit členských muzeí a galerií AMG

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v reakci na opětovné uzavření muzeí a galerií si Vás dovolujeme upozornit na možnost prezentovat na webových stránkách AMG Vaše online aktivity.
FORMULÁŘE dostupné na webu AMG slouží jako podklad pro zveřejnění akcí/aktivit muzeí a galerií (řádných členů AMG) na adrese http://www.cz-museums.cz.
V sekci KALENDÁRIUM AKCÍ jsme již na jaře letošního roku vytvořili novou záložku pro vyhledávání nazvanou ONLINE AKTIVITY.
Vyplněné formuláře či Vámi zpracované vlastní podklady či přehledy zašlete na e-mail: kalendarium@cz-museums.cz.

! POZOR ! Vždy je třeba uvést link (adresu odkazu), na kterém lze Vaši akci/aktivitu vyhledat!

Kontaktní osobou pro Kalendárium akcí je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz

Děkujeme Vám za spolupráci a dávejte na sebe pozor!

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Přehled přihlášených projektů

Uzávěrka přihlášek byla prodloužena do max. 31. března 2024

15.–16. října 2024 / Ostrava / Národní zemědělské muzeum Ostrava – Muzeum potravin a zemědělských strojů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

13. března 2024 od 10.00 hodin (hybridní forma)

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!