23.10.2020

Kalendárium akcí – Prezentace online aktivit členských muzeí a galerií AMG

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v reakci na opětovné uzavření muzeí a galerií si Vás dovolujeme upozornit na možnost prezentovat na webových stránkách AMG Vaše online aktivity.
FORMULÁŘE dostupné na webu AMG slouží jako podklad pro zveřejnění akcí/aktivit muzeí a galerií (řádných členů AMG) na adrese http://www.cz-museums.cz.
V sekci KALENDÁRIUM AKCÍ jsme již na jaře letošního roku vytvořili novou záložku pro vyhledávání nazvanou ONLINE AKTIVITY.
Vyplněné formuláře či Vámi zpracované vlastní podklady či přehledy zašlete na e-mail: kalendarium@cz-museums.cz.

! POZOR ! Vždy je třeba uvést link (adresu odkazu), na kterém lze Vaši akci/aktivitu vyhledat!

Kontaktní osobou pro Kalendárium akcí je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz

Děkujeme Vám za spolupráci a dávejte na sebe pozor!