7.10.2021

VÝZVA K ÚČASTI

Jubilejní XX. ročník

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
od 1. ledna 2021 do 28. února 2022 máte možnost podat přihlášku do jubilejního XX. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů. Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené aktivity je nutné přihlásit min. 20 pracovních dnů před jejich ukončením! Dejte nám vědět o svém záměru přihlásit se, přihlášku můžeme společně zpracovat později

Informujte nás o svém záměru přihlásit se VČAS – i s ohledem na termíny a místa výjezdů komise soutěže.

Právě teď plánujeme navštívit tato místa = PRAHA (do 5.11.) + CHEB (do poloviny listopadu)
Pokud se Váš projekt-muzeum nachází uvedeným směrem a můžeme s ním spojit naše cesty, ozvěte se nám prosím nejlépe OBRATEM.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová (mobil: +420 736 438 611; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Jak se přihlásit do soutěže

Těšíme se na Vaše projekty!