Asociace muzeí a galerií v České republice

Asociace muzeí a galerií ČR
7.1.2022

Osmnáctý ročník Festivalu muzejních nocí 2022 – výzva k účasti

20. května – 11. června 2022

 


Pro rok 2022 vyhlašuje AMG ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním muzeem 18. ročník Festivalu muzejních nocí, který proběhne ve dnech 20. května – 11. června 2022

K festivalu se můžete připojit tím, že se zaregistrujete se svou Muzejní nocí na společném informačním serveru na adrese http://www.muzejninoc.cz.

Stačí vyplnit elektronickou přihlášku na webu festivalu. Veškeré přihlašovací informace naleznete na webu festivalu v záložce Přihláška.

Zde je k dispozici i společný grafický prvek – logo festivalu – pro Vaše propagační materiály. Logo ve variantě dle vašeho výběru by mělo být uvedeno vždy s uvedením věty: „Festival muzejních nocí 2022 pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., s podporou Ministerstva kultury. Další festivalové akce naleznete na http://www.muzejninoc.cz.“

Uzávěrka přihlášek do 18. ročníku Festivalu muzejních nocí je 28. února 2022.

Více na www.muzejninoc.cz

 

 

Zpět

NOVINKY A AKTUALITY

Přijímáme přihlášky do nového ročníku kursů ŠMP! Začínáme od září 2022!

20. května až 11. června 2022

Nominace 20. ročníku Národní soutěže muzeí

Sedmá edice platí od 1. dubna 2022

20. ročník / Přehled přihlášených projektů

Možnost vyjádřit se k 5 návrhům ICOM

nahoru

Jak se přihlásit do AMG?

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Více o přihlášení Kontaktujte nás