Asociace muzeí a galerií v České republice

Asociace muzeí a galerií ČR
7.1.2022

Osmnáctý ročník Festivalu muzejních nocí 2022 – výzva k účasti

20. května – 11. června 2022

 


Pro rok 2022 vyhlašuje AMG ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním muzeem 18. ročník Festivalu muzejních nocí, který proběhne ve dnech 20. května – 11. června 2022

K festivalu se můžete připojit tím, že se zaregistrujete se svou Muzejní nocí na společném informačním serveru na adrese http://www.muzejninoc.cz.

Stačí vyplnit elektronickou přihlášku na webu festivalu. Veškeré přihlašovací informace naleznete na webu festivalu v záložce Přihláška.

Zde je k dispozici i společný grafický prvek – logo festivalu – pro Vaše propagační materiály. Logo ve variantě dle vašeho výběru by mělo být uvedeno vždy s uvedením věty: „Festival muzejních nocí 2022 pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., s podporou Ministerstva kultury. Další festivalové akce naleznete na http://www.muzejninoc.cz.“

Uzávěrka přihlášek do 18. ročníku Festivalu muzejních nocí je 28. února 2022.

Více na www.muzejninoc.cz

 

 

Zpět

nahoru

Jak se přihlásit do AMG?

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Více o přihlášení Kontaktujte nás