Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
11.7.2017

Avízo grantové výzvy č. 02_16_032 s názvem Budování kapacit škol II.

Výzva bude otevřena do 15. září 2017!

MŠMT ČR na svém webu zveřejnilo avízo grantové výzvy OP VVV s názvem Budování kapacit škol II. Jednou z hlavních aktivit je propojování formálního a neformálního vzdělávání. V rámci projektu bude navázána spolupráce mezi knihovnou a školami, proběhne vzdělávání pracovníků knihoven i škol, společná tvorba programů a jejich následné ověření v praxi.

Knihovnám se otevírá velká příležitost pro systémový vstup do vzdělávacího kontextu českého prostředí.

Chcete-li se zapojit do tohoto připravovaného velkého grantového projektu, níže je uvedeno několik zásadních informací:
Informativní dopis od předsedy SKIP ČR (32 kB)

Další informace naleznete na webu MŠMT ČR.

9. ledna 2019, přednáškový sál Pavilonu Anthropos

20. listopadu 2018, Národní muzeum – České muzeum hudby, Praha

22.–23. listopadu 2018, Dům U Kamenného zvonu

27. a 28. října 2018

Termín přihlášek je do 15. listopadu 2018

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás