Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
21.3.2019

Konference na téma "Český granát – historie, identifikace, zpracování, restaurování"

14.–15. května 2019, Technické muzeum v Brně

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci Český granát – historie, identifikace, zpracování, restaurování, která je pořádána Metodickým centrem konzervace Technického muzea v Brně ve spolupráci s pracovní skupinou Kovy a Sklo Komise konzervátorů-restaurátorů Asociace muzeí a galerií ČR. Konference se uskuteční ve dnech 14. – 15. 5. 2019 v přednáškovém sále Technického muzea v Brně (Purkyňova 105, Brno – Královo Pole).

Více informací na webových stránkách Metodického centra konzervace.

Pozvánka (356 kB)

24.–25. srpna 2019, Múzeum slovenskej dediny

25. září 2019, Národní památník II. světové války (Hrabyně 192)

10. září 2019, Slezské zemské muzeum – Müllerův dům

23. září 2019, Arcidiecézní muzeum Kroměříž

24.–25. října 2019, přednáškový prostor Sušák Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás