Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
8.7.2019

Odborný seminář „Elektronizace sbírkových fondů paměťových institucí"

10. září 2019, 14|15 BAŤŮV INSTITUT, sál A

Zlínský kraj pořádá odborný seminář "Elektronizace sbírkových fondů paměťových institucí".

Seminář je určen pro pracovníky veřejné správy z oblasti kultury a informačních technologií, pracovníky muzeí a galerií. Je zaměřen na prezentaci projektů, jejichž prostřednictvím probíhá elektronizace sbírkových fondů v paměťových institucích Zlínského kraje a související problematiku v rámci České republiky, budou prezentovány zkušenosti i ze Slovenské republiky. Bližší informace naleznete na WWW stránkách.

Zájem o účast na semináři prosím potvrďte vyplněním formuláře a odesláním dat nejpozději do 5. 9. 2019.

Přihlašovací formulář.

Vaše dotazy k tématu semináře můžete zaslat předem na adresu blanka.herzanova@kr-zlinsky.cz do 5. 9. 2019.

Pozvánka s programem (181 kB)

24.–25. srpna 2019, Múzeum slovenskej dediny

25. září 2019, Národní památník II. světové války (Hrabyně 192)

10. září 2019, Slezské zemské muzeum – Müllerův dům

23. září 2019, Arcidiecézní muzeum Kroměříž

24.–25. října 2019, přednáškový prostor Sušák Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás