Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
8.7.2019

Odborný seminář "Elektronizace sbírkových fondů paměťových institucí"

10. září 2019, 14|15 BAŤŮV INSTITUT, sál A

Zlínský kraj pořádá odborný seminář "Elektronizace sbírkových fondů paměťových institucí". f

Seminář je určen pro pracovníky veřejné správy z oblasti kultury a informačních technologií, pracovníky muzeí a galerií. Je zaměřen na prezentaci projektů, jejichž prostřednictvím probíhá elektronizace sbírkových fondů v paměťových institucích Zlínského kraje a související problematiku v rámci České republiky, budou prezentovány zkušenosti i ze Slovenské republiky. Bližší informace naleznete na WWW stránkách.

Zájem o účast na semináři prosím potvrďte vyplněním formuláře a odesláním dat nejpozději do 5. 9. 2019.

Přihlašovací formulář.

Vaše dotazy k tématu semináře můžete zaslat předem na adresu blanka.herzanova@kr-zlinsky.cz do 5. 9. 2019.

Pozvánka s programem (181 kB)

12.–13. listopadu 2019, Národní technické muzeum

10. září 2019, 14|15 BAŤŮV INSTITUT, sál A

31. marca – 02. apríla 2020, Slovenská národná knižnice na Námestí J. C. Hronského 1 v Martine

Termín pro podání přihlášky je do 31. května 2019

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás