Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
11.8.2020

29. konference bavorských, českých, saských a hornorakouských pracovníků muzeí na téma „Angažovanost v muzeu / Perspektivy dobrovolnické činnosti"

13.–15. září 2020, Cham

Hlaste se nejpozději do 4. září 2020.

Přihláška
a další informace naleznete zde.

Počet účastníku je kvůli aktuální epidemiologické situaci omezen. Přijetí přihlášek dle jejich pořadí. Účast je možná pouze po potvrzení přihlášky a je bezplatná.
Jednání bude přenášeno přes livestream. Link bude uveřejněn krátce před termínem konference na domovské stránce Zemského ústředí pro nestátní muzea v Bavorsku.
Konference je dvojjazyčná (v němčině a v češtině).

Další informace pro účastníky a zájemce:
Zemské ústředí pro nestátní muzea v Bavorsku
Alter Hof 2, 80 331 Mnichov
E-mail: landesstelle@bfld.bayern.de
Ubytování: Hotel Am Regenbogen, Schutzenstrasse 14, 934 13 Cham, info@hotel-am-regenbogen.de, http://www.hotel-am-regenbogen.de

Pozvánka a program (108 kB)
Pozvánka – překlad (21 kB)

Aktuální informace pro muzea a galerie

Ve dnech 12. října až 3. listopadu 2020 se zakazují návštěvy a prohlídky muzeí a galerií

Informace Ministerstva kultury pro muzea a galerie

6. října 2020 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

21. září 2020 od 14.00 hod., Brno, Pavilon Anthropos

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás